EN

Customer Identity Cloud

Zarządzanie tożsamością i dostępem klientów (CIAM) to proces zarządzania tożsamością i prawami dostępu użytkowników końcowych, którzy wchodzą w interakcję z cyfrowymi platformami organizacji. Obejmuje on weryfikację tożsamości, przyznawanie odpowiedniego dostępu użytkownikom do zasobów online firmy oraz zbieranie, analizowanie i bezpieczne przechowywanie ich danych.

Okta Customer Identity Cloud pozwala budować bezpieczne i zaawansowane relacje z użytkownikami, zabezpieczać ich działania w sieci i umożliwić programistom skupienie się na innych priorytetach.

Universal Login

Spraw, aby Twoje okno logowania było pierwszym krokiem do sprawnego i szybkiego uwierzytelniania. Pozwól użytkownikom logować się przy użyciu istniejących danych logowania do sieci społecznościowych, bez narażania na szwank Twojej marki ani konieczności dostosowywania kodu. Zapewnij spójny odbiór marki we wszystkich kanałach i mediach dzięki własnemu logo i identyfikacji wizualnej. Pozwól użytkownikom na dostęp do wielu aplikacji za pomocą pojedynczego logowania i unikaj przerw w uwierzytelnianiu. Profilowanie progresywne to proces stopniowego zbierania dodatkowych informacji o użytkownikach, którzy wchodzą w interakcję z witryną lub aplikacją.

Passwordless

Funkcja Passwordless pozwala użytkownikom logować się bez konieczności zapamiętywania hasła. Zamiast tego użytkownicy podają swój numer telefonu komórkowego lub adres e-mail i otrzymują jednorazowe hasło (OTP) lub link, który mogą następnie użyć do zalogowania się. Dodatkowo możesz skonfigurować biometrię urządzenia, która jest najbezpieczniejszym i najbardziej użytecznym czynnikiem uwierzytelniania, zamiast hasła.

Attack Protection

Aby zabezpieczyć swoją aplikację przed różnymi zagrożeniami, możesz skorzystać z funkcji takich jak Bot Detection, która identyfikuje i blokuje automatyczne żądania od złośliwych botów, Breached Password Detection, która informuje Ciebie i Twoich użytkowników, gdy ich dane uwierzytelniające zostały naruszone oraz Suspicious IP Throttling, która ogranicza liczbę prób logowania z podejrzanych adresów IP i wyświetla CAPTCHA.

Adaptive MFA

Popraw swoje bezpieczeństwo dzięki adaptacyjnej weryfikacji wieloskładnikowej. Adaptive MFA oferuje inteligentny dostęp, który spełnia wymagania Twojej firmy i dostosowuje się do przyzwyczajeń klientów. Weryfikacja wieloskładnikowa może zablokować 99,9% ataków na konto, ale mimo tego wiele firm wciąż unika weryfikacji wieloskładnikowej ze względu na obawy związane z obiekcjami użytkownika.

B2B Enterprise Solutions

Ułatw swoim klientom biznesowym dołączenie do Twojej platformy dzięki funkcji „Organizacje”. Możesz dostosować wygląd i działanie, proces logowania i zasady dostępu dla swoich klientów B2B na dużą skalę. Możesz również włączyć opcję Enterprise Federation wykorzystującą gotowe integrację z popularnymi systemami tożsamości (np. Okta, Azure AD, Google Workspace, Active Directory). Dzięki komunikacji między serwerami (Machine-to-machine) można ustanowić bezpieczne połączenia między interfejsem API a innymi nieinteraktywnymi aplikacjami innych firm, niezależnie od tego, czy są to aplikacje wewnętrzne, czy zewnętrzne, przy minimalnej konfiguracji.

Actions & Extensibility

Actions to rozwiązanie dla programistów, którzy chcą zmierzyć się z trudnymi problemami związanymi z tożsamością. Obsługuje zarówno podejście “low code”, jak i “pro code”, i pozwala programistom dostosowywać swoje przepływy pracy za pomocą interfejsu graficznego (przeciągnij i upuść) lub edytora kodu. Actions oferuje również funkcje tworzenia i kontroli wersji, a także ulepszone narzędzia do testowania i debugowania.

Dowiedz się więcej o Customer Identity Cloud pobierając naszego eBooka

Wypełnij formularz, aby móc pobrać eBooka.

    Zaufali nam