EN

Workforce Identity Cloud

Okta Workforce Identity Cloud pomaga Twoim pracownikom uzyskać bezpieczny i łatwy dostęp do Twoich zasobów, dzięki czemu możesz skupić się na innych strategicznych celach - takich jak obniżanie kosztów i zwiększanie satysfakcji klientów.

Z rozwiązaniem opartym na tożsamości możesz wzmocnić swoich pracowników, chronić swoje dane i zwiększyć wydajność swojego biznesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku pracy.

okta_universal Created with Sketch.

Universal Directory

Elastyczne rozwiązanie do przechowywania informacji o użytkownikach, oparte o infrastrukturę chmurową. Możliwość dostosowywania, organizowania i zarządzania zestawami cech. Jego główne zalety to przechowywanie kompleksowych informacji w jednym miejscu, zautomatyzowany import użytkowników, ciągła wymiana informacji oraz integracja profili.

okta_single Created with Sketch.

Single Sign-On

Nigdy więcej zapamiętywania wielu skomplikowanych haseł do różnych usług. Bezpieczne, pojedyncze uwierzytelnianie umożliwia dostęp do aplikacji w chmurze, rozwiązań on-premise oraz urządzeń mobilnych. Kluczowe funkcje to automatyczne i różnorodne sposoby uwierzytelniania tożsamości, dostęp do sieci aplikacji Okta oraz możliwość dostępu zarówno przez przeglądarkę jak i urządzenia mobilne.

okta_lifecycle Created with Sketch.

Lifecycle Management

Zautomatyzuj proces dodawania i usuwania pracowników w systemie dzięki płynnej komunikacji pomiędzy bazami danych i aplikacjami chmurowymi. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz scentralizowaną kontrolę nad użytkownikami i grupami, opcję automatycznego usuwania nieaktywnych kont oraz możliwość integracji z innymi rozwiązaniami.

okta_mfa Created with Sketch.

MFA

Zabezpiecz aplikacje i VPN dzięki solidnej polityce bezpieczeństwa, kompleksowemu zestawowi nowoczesnych sposobów podwójnej weryfikacji oraz metodzie uwierzytelniania, która integruje się ze wszystkimi aplikacjami i infrastrukturą.

okta_mobility Created with Sketch.

Identity Governance

Gdy pracownicy zmieniają swoje role, możesz szybko dostosować ich dostęp do odpowiednich aplikacji. Możesz również utrzymywać minimalny poziom uprawnień wymagany dla każdego użytkownika, przyznając im tylko te uprawnienia, których potrzebują.

okta_api Created with Sketch.

API Products

Okta API zapewniają programistyczny dostęp do Okta Identity Cloud, pozwalając developerom ulepszać doświadczenie użytkowników podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu, Okta odpowiada na najbardziej skomplikowane wyzwania stojące przed infrastrukturą w największych przedsiębiorstwach.

Dowiedz się więcej o produktach Workforce Identity Cloud pobierając naszego eBooka

Wypełnij formularz, aby móc pobrać eBooka.

    Zaufali nam