EN

Amazon

amazon_amazon Created with Sketch.

Amazon Web Services

To szeroki zestaw produktów zbudowanych w oparciu o technologię chmurową. Usługi te pozwalają organizacjom rozwijać się i działać szybciej, przy niższych wydatkach na IT. AWS zaufały największe organizacje, rozwijające takie procesy jak budowa aplikacji mobilnych, tworzenie gier, przechowywanie, przetwarzanie i archiwizowanie danych.

amazon_compute Created with Sketch.

Compute i Amazon EC2

Budowa i uruchomienie Twojego biznesu zaczyna się od mocy obliczeniowej. AWS to silna i skalowalna platforma, która pozwala tworzyć innowacyjne produkty jeszcze szybciej. Zapewnia różnorodne rozwiązania pozwalające na wykorzystanie mocy obliczeniowej, takie jak wirtualne serwery i kontenery. Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) to usługa internetowa, zapewniająca bezpieczną moc obliczeniową w chmurze. Jest zaprojektowana tak, aby ułatwić developerom skalowanie aplikacji w odniesieniu do bieżącego obciążenia.

amazon_container Created with Sketch.

Container

Amazon EC2 Container Service (ECS) jest wysoko skalowalną usługą zarządzania kontenerami, która wspiera kontenery Docker i pozwala łatwo uruchamiać aplikacje na zarządzanym klastrze instancji Amazon EC2. Eliminuje konieczność instalowania, zarządzania i skalowania Twojej własnej infrastruktury zarządzania klastrami.

amazon_storage Created with Sketch.

Storage

Przestrzeń w chmurze jest jednym z głównych elementów chmury obliczeniowej, ponieważ to właśnie tam znajdują się dane wykorzystywane przez aplikacje. Analizy Big Data, Internet of Things, bazy danych, aplikacje do tworzenia kopii zapasowych i archiwizowania – wszystkie działają w oparciu o różnego rodzaju architekturę przechowywania informacji. Przechowywanie danych w chmurze jest bezpieczne i niezawodne, w przeciwieństwie do większości tradycyjnych rozwiązań on-premise tego typu.

amazon_database Created with Sketch.

Database Services

AWS oferuje różne rodzaje baz danych, aby sprostać potrzebom Twoich aplikacji. Usługi baz AWS są w pełni zarządzane i mogą zostać uruchomione w ciągu kilku minut. Wśród nich znajdują się m.in. bazy typu MySQL, PostgreSQL, NoSQL i inne. AWS zapewnia także usługę migracji (AWS Database Migration Service), która pozwala na szybką i niedrogą migrację baz danych do chmury AWS.

amazon_networking Created with Sketch.

Networking

Produkty AWS Networking pozwalają izolować infrastrukturę chmurową, skalować pojemność w zależności od ilości zapytań oraz łączyć fizyczną sieć z wirtualną siecią prywatną. Produkty te pracują razem aby spełniać wymagania Twojej aplikacji. Na przykład, rozwiązanie Elastic Load Balancing pracuje razem z Amazon Virtual Private Cloud (VPC) aby zapewnić szybką współpracę i funkcje bezpieczeństwa.

amazon_artificial Created with Sketch.

Artificial Inteligence (AI)

Sztuczna inteligencja (AI) to funkcja, na której zespół Amazon koncentrował się przez ostatnie 20 lat. Sztuczna inteligencja od Amazon to m.in. machine learning, usługa rozumienia języka naturalnego (Natural Language Understanding) oraz opcja automatycznego rozpoznawania mowy (Automated Speech Recognition deep learning).

 

amazon_iot Created with Sketch.

IoT

Internet of Things to możliwość połączenia obiektów ze świata fizycznego do Internetu, za pomocą sensorów. Internet of Things od AWS zbudowany jest na specyficznych usługach, takich jak AWS Greengrass oraz AWS IoT. Pomagają zbierać i wysyłać dane do chmury, sprawiają, że ładowanie i analizowanie informacji jest łatwe oraz zapewniają możliwość zarządzania urządzeniami po to, aby można było skupić się na budowaniu aplikacji spełniających Twoje potrzeby.

Zaufali nam