EN

DocuSign

docusign_podpisz Created with Sketch.

Podpisz, wyślij i gotowe!

DocuSign to podpis elektroniczny, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i zminimalizujesz koszty związane z koniecznością własnoręcznego podpisywania firmowych dokumentów. Ta innowacyjna technologia pozwala bezpiecznie i szybko zarządzać dokumentami z dowolnego miejsca i urządzenia na świecie.

Zespół

Dzięki DocuSign szybko i bezpiecznie możesz dzielić się dokumentami z innymi członkami Twojego zespołu. Zarządzaj dokumentacją, w dowolnym momencie wysyłając przypomnienia i sprawdzając status podpisów.

Bezpieczeństwo

Wykorzystując najsilniejsze technologie szyfrujące, podpis elektroniczny zapewnia Ci maksimum bezpieczeństwa. Korzystając z tego rozwiązania nie musisz się martwić o transmisję i przechowywanie danych.

 

 

docusign_swiat Created with Sketch.

Na całym świecie

Z DocuSign korzysta już ponad 100 milionów użytkowników w niemal 200 krajach świata. Dzięki globalnemu dostępowi do DocuSign będziesz się cieszyć możliwościami, które oferuje podpis elektroniczny. Bez względu na miejsce, w którym akurat się znajdujesz.

docusign_elastycznie Created with Sketch.

Elastycznie

Każdy biznes jest inny. Dzięki funkcjonalności wbudowanych API, to rozwiązanie pozwala łączyć elektroniczny podpis z dowolnymi aplikacjami. Wszystko po to, aby idealnie odpowiadać na Twoje potrzeby.

 

 

Zaufali nam