EN

Enterprise Mobility & Security

enterprise_zarzadzanie Created with Sketch.

Zarządzanie dostępem

Wybierz Enterprise Mobility & Security i zarządzaj dostępem do wszystkich aplikacji, dzięki dedykowanemu rozwiązaniu jednokrotnego logowania od Microsoft. Zabezpiecz urządzenia, centra danych oraz dostęp do usług chmurowych.

enterprise_weryfikacja Created with Sketch.

Weryfikacja tożsamości

Zyskaj kompleksową, inteligentną ochronę przed atakami. Sposoby zarządzania bezpieczeństwem w przedsiębiorstwach ulegają ciągłym zmianom. Nadążaj za nimi, dzięki możliwościom zaawansowanej weryfikacji tożsamości oraz najnowszym technologiom, zabezpieczającym użytkowników, aplikacje, urządzenia i dane.

enterprise_zarzadzanie_urzadzeniami Created with Sketch.

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Zarządzaj firmowymi aplikacjami na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows. Niezależnie od tego, czy Twoja organizacja korzysta z urządzeń mobilnych w modelu BYOD (bring your own device) czy są to urządzenia służbowe, możesz mieć kontrolę nad firmowymi danymi, dzięki rozwiązaniom do zarządzania aplikacjami (Mobile Application Management) i urządzeniami mobilnymi (Mobile Device Management).

Ochrona informacji

Zyskaj możliwość ciągłej ochrony danych wrażliwych. Klasyfikuj dane w oparciu o ich rodzaj i trwale chroń najważniejsze zasoby. Szyfruj poufne dane i zarządzaj dostępem do nich. Włączaj ochronę bez ingerowania w wykonywaną pracę i aktywuj opcję bezpiecznego udostępniania poufnych danych wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Podglądaj, co dzieje się z Twoimi danymi po udostępnieniu ich.

enterprise_desktop Created with Sketch.

Desktop Virtualization

Dzięki rozwiązaniu do wirtualizacji Enterprise Mobility & Security, możesz uruchamiać ekrany wirtualne oraz aplikacje Windows gdziekolwiek chcesz, aby jeszcze lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby biznesowe i zabezpieczyć bazy danych organizacji. Chroń poufne dane przed ich utratą lub wyciekiem.

Zaufali nam