EN

GAT Labs

azure_storage Created with Sketch.

Automatyzacja w Google Workspace

Kontroluj swoje środowisko w chmurze tak, jakby znajdowało się we własnej sieci LAN dzięki zaawansowanym możliwościom zarządzania i raportowania GAT!

Wyświetlaj wszystkie pliki użytkowników tak, jakby znajdowały się na jednym Dysku, a wszystkie e-maile użytkowników tak, jakby znajdowały się na jednym serwerze. Usuń udostępnione pliki lub wiadomości e-mail jednym kliknięciem.

 

 

Ochrona Danych

Każde oferowane przez nas narzędzie dostarcza inne, unikalne dane.

Zaczynając od GAT+, naszego podstawowego narzędzia, możesz ciesz się dokładną analizą danych obejmującą wszystkie aspekty operacji zespołowych i współpracy. Zapewnia ono głębszą analizę domeny na podstawie danych, które zwykle są pomijane.

GAT+ pozwala na:

– BEZKONKURENCYJNY AUDYT – GAT + oferuje audyt plików, wiadomości e-mail i wiele innych.
– PRAKTYCZNE INFORMACJE – GAT+ pokazuje wszystkie aplikacje innych firm zainstalowane w Twojej domenie. Daje możliwość skonfigurowania zasad blokowania lub zaufania używając aplikacji zidentyfikowanych.
– ZARZĄDZANIE KONTAKTAMI – to niedawno wprowadzona funkcja dla jeszcze większej wygody. Pobierz lub przenieś kontakty do innego użytkownika do określonej etykiety.
– AKTYWNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE – GAT+ mierzy aktywność i zaangażowanie również w wiadomościach e-mail i spotkaniach w Kalendarzu. Oceniana jest aktywność każdego użytkownika (zarówno skierowana do wewnątrz, jak i na zewnątrz).

office_spotkania Created with Sketch.

Wydajność pracowników

Administratorzy mogą również używać GAT Shield do monitorowania prawie każdego aspektu zachowania użytkownika, gdy jest on online. Chrome GAT Shield to zaawansowane narzędzie do audytu, raportowania i bezpieczeństwa dla środowiska Chrome w Twojej firmie.

GAT Shield umożliwia:

– dokładne śledzenie zachowań użytkownika, w dowolnej witrynie i czasie,
– podgląd czasu aktywności online,
– określenie co wyszukiwane jest przez użytkowników i zarządzanie pobieranymi plikami zapewniając zapobieganie utracie danych,
– raportowanie geograficzne, gdzie dokładnie używane są urządzenia i przeglądarki Chrome,
– skorzystanie z naszych zaawansowanych opcji filtrowania, tworząc zasady blokujące witryny,
– konfigurowanie alertów i ich szczegółowości.

amazon_networking Created with Sketch.

Bezpieczeństwo i zgodność

GAT Unlock pozwala ustalać zasady.

Jego inteligentny mechanizm zarządzania bezpieczeństwem umożliwia masowe wykonywanie zadań związanych z bezpieczeństwem .

Najlepsza część? Zadania te można wykonać tylko przy aktywnym udziale co najmniej 2 osób w organizacji – Administratora i Oficera ds. Bezpieczeństwa.

Dzięki GAT Unlock i odpowiedniemu zatwierdzeniu zadania możesz zmienić właściciela lub prawa dostępu do plików, a także po cichu kopiować lub przeglądać pliki.

Bezpieczeństwo w chmurze

Nieustannie dodajemy nowe funkcje bezpieczeństwa, oprócz naszego podstawowego produktu GAT+.

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa domeny naszych klientów – dlatego oferujemy najwyższy model zabezpieczeń w środowisku Google Workspace.

ActiveID to pierwsze rozwiązanie o zerowym zaufaniu dla wszystkich internetowych aplikacji chmurowych w środowisku Google Workspace. Poprzez ciągłe monitorowanie stylu pisania każdego użytkownika, ActiveID GAT stale weryfikuje, czy zalogowany jest właściwy użytkownik.

amazon_storage Created with Sketch.

Duża automatyzacja

GAT Flow pozwala użytkownikom pominąć ręczne etapy włączania, wyłączania i modyfikacji użytkownika i oszczędza cenny czas.

Nasz proces automatyzacji obejmuje niemal każde tradycyjne, powtarzalne zadanie. GAT Flow obejmuje wszystko. Od powitalnych wiadomości e-mail i podpisów w wiadomościach e-mail, po wstępne ładowanie plików, wstępne wypełnianie kontaktów i wiele więcej.

Każdy dział w Twojej organizacji może mieć swój własny, unikalny przepływ pracy, a każdy przepływ pracy może być zasilany indywidualnymi nazwami użytkowników lub listą z arkusza. Zapisany przepływ pracy można używać wielokrotnie lub go modyfikować.

Uzyskaj BEZPŁATNY okres próbny i przekonaj się, co możesz osiągnąć dzięki GAT — z przyjemnością przedłużymy Twój okres próbny, jeśli potrzebujesz więcej czasu.

Zaufali nam