EN

Google Cloud Platform

google_cloud Created with Sketch.

Cloud Platform

Buduj własne rozwiązania korzystając z gotowych usług od Google. Narzędzia wchodzące w skład Google Cloud Platform są bezpieczne, przyjazne w konfiguracji oraz łatwe do uruchomienia. Dzięki nim nie musisz już zarządzać skomplikowaną infrastrukturą, martwić się działaniem serwerów czy konfiguracją sieci.

google_compute Created with Sketch.

Compute

Potrzebujesz floty maszyn o globalnym zasięgu czy może elastycznych, pojedynczych elementów? Dostarczamy Ci wiele skalowalnych opcji obliczeniowych tak, abyś mógł korzystać z nich według własnych potrzeb. Google Compute Engine dostarcza wysoko modyfikowalne wirtualne maszyny, za które płacisz według wykorzystania. Możesz wdrażać swój kod bezpośrednio lub poprzez kontenery. Google Container Engine pozwala na korzystanie z Kubernetes aby wdrażać, zarządzać i organizować kontenery według odpowiedniej skali. Google App Engine jest elastyczną platformą, która pozwala skoncentrować się na kodzie, zwalniając Cię z konieczności zarządzania operacyjnymi detalami wdrożenia i zarządzania infrastrukturą.

google_storage Created with Sketch.

Storage & Databases

Poznaj możliwości przechowywania obiektów, w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo możesz wybierać z całkowicie funkcjonalnych baz MySQL oraz globalnie skalowalnych baz NoSQL. Nasza przestrzeń archiwalna zapewnia najlepsze ceny w połączeniu z wysoką wydajnością usług.

google_networking Created with Sketch.

Networking

Serwery Google znajdują się w ponad 70 lokalizacjach na całym świecie, tworząc sieć wymiany danych najwyższej jakości. Automatycznie korzystaj z punktu, który jest najbliżej Twoich użytkowników. Google Cloud Platform korzysta też ze state-of-the-art software-defined networking oraz dystrybuowanych systemów technologicznych, aby dostarczać Twoje usługi całemu światu.

google_bigdata Created with Sketch.

Big Data

Oferujemy sprawdzone rozwiązanie Big Data, oparte na latach doświadczenia i innowacji Google. Pozwala ono zatrzymywać, przetwarzać, przechowywać i analizować Twoje dane przy pomocy jednej platformy. Z Google Cloud Platform wreszcie możesz skupić się na wydobywaniu informacji z danych. Możesz też łączyć inne usługi z chmury oraz narzędzia typu open source, a to wszystko w trybie batch and stream.

google_machine Created with Sketch.

Machine Learning

Google Cloud Machine Learning Platform zapewnia nowoczesne usługi z zakresu machine learningu. Korzystając z niej otrzymujesz przeszkolone przez Google modele oraz masz możliwość generowania własnych. Oparta na sieci platforma ML odpowiada za lepsze wyniki treningowe oraz rosnącą trafność w porównaniu do innych systemów learningowych stosowanych na wielką skalę. Korzysta z niej większość aplikacji Google, np. Zdjęcia, wyszukiwarka Google, Tłumacz oraz skrzynka odbiorcza w G Mailu. Platforma ta jest dostępna w postaci usługi, aby zapewnić Twoim aplikacjom nieporównywalną szybkość i skalowalność.

google_identity Created with Sketch.

Identity & Security

Google Security Model opiera się na 15 latach doświadczenia i koncentracji na zapewnieniu użytkownikom aplikacji Google maksymalnego bezpieczeństwa. Google Cloud Platform bazuje na tych samych zabezpieczeniach co aplikacje Google, gwarantując Ci najwyższy poziom ochrony.

Dowiedz się więcej o Google Cloud Platform pobierając naszego ebooka

Wypełnij formularz, aby móc pobrać ebooka

    Zaufali nam