EN

Google Workspace

 

Innowacja

Komunikacja w dowolnym miejscu i czasie, przestrzeń na dane, narzędzia do współpracy i możliwość zarządzania kontami współpracowników. Google Workspace zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz aby pracować jeszcze efektywniej, z dowolnego miejsca i urządzenia.

 

 

gsuite_komunikacja Created with Sketch.

Komunikacja

Gmail to wolna od reklam skrzynka pocztowa, z nazwą Twojej domeny w adresie. Przestrzeń dyskowa minimum 30 GB oraz szybkość i niezawodność to jej cechy charakterystyczne.

Hangouts – spotykaj się z każdym, w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia. Korzystaj z funkcji czatu lub wideorozmowy, nawet z 10 innymi użytkownikami. Wspólną pracę w czasie rzeczywistym nad dokumentami czy prezentacjami umożliwi wam funkcja współdzielenia ekranu.

Kalendarz – łatwe planowanie, zarówno czasu jednej osoby jak i całego zespołu. Planuj i zapraszaj innych na spotkania. Korzystaj z kalendarza zawsze, kiedy go potrzebujesz.

Google + – sieć społecznościowa, w której możesz wymieniać się pomysłami i współpracować – zarówno w obrębie firmy jak i z klientami.

gsuite_przestrzen Created with Sketch.

Przestrzeń

G Drive – przechowuj wszystkie swoje pliki w jednym miejscu i miej do nich dostęp z każdego urządzenia. Dziel się nimi z kim chcesz i kiedy chcesz. Korzystając z G Drive masz pewność, że Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

 

gsuite_wspolpraca Created with Sketch.

Współpraca

Dokumenty – twórz dokumenty w G Suite i edytuj je z dowolnego urządzenia. Dziel się nimi z zespołem i pracujcie nad nimi online, w tym samym czasie. Funkcja autozapisu sprawi, że zawsze będziecie mieli dostęp do najbardziej aktualnej wersji dokumentu.

Arkusze – twórz i edytuj zaawansowane arkusze kalkulacyjne z dowolnego urządzenia. Pracuj online i offline, analizując dane przy pomocy wykresów, filtrów i tabel przestawnych.

Formularze – twórz ankiety i kwestionariusze online. Wszystkie odpowiedzi trafią do jednego arkusza, aby umożliwić Ci szybką analizę zebranych informacji.

Prezentacje – jeszcze nigdy wspólna praca nad prezentacjami nie była tak łatwa. Od teraz razem możecie je tworzyć, edytować i wyświetlać publiczności z dowolnego urządzenia.

Strony – przy pomocy funkcji “drag and drop” twórz własne strony, które ułatwią Ci pracę nad projektami lub dzielenie się informacjami z klientami.

gsuite_zarzadzanie Created with Sketch.

Zarządzanie

Admin console – możesz łatwo dodawać nowych użytkowników, zarządzać firmowymi urządzeniami oraz konfigurować ich ustawienia tak, aby Twoje dane zawsze pozostały bezpieczne.

Vault – chroń dane swojej firmy. Stwórz wirtualne archiwum i zarządzaj, przechowuj oraz eksportuj maile i inne wiadomości Twojej organizacji.

 

gsuite_android Created with Sketch.

Android for Work

Android for Work pozwala oddzielać aplikacje osobiste od zawodowych. Dzięki tej funkcji, możesz bezpiecznie korzystać ze swojego prywatnego urządzenia w pracy. Android for Work stworzy na nim osobne miejsce z aplikacjami zawodowymi, dzięki czemu na pewno ich nie pomylisz. Dzięki specjalnemu profilowi do pracy chronisz też swoje prywatne dane – pozostaną one oddzielone, a więc nikt ze współpracowników nie będzie miał do nich dostępu.

Dostępne również w wersji dla Edukacji i NGO. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej o produktach G Suite pobierając naszego eBooka

Wypełnij formularz, aby móc pobrać eBooka.

    Zaufali nam