EN

Microsoft Azure

Technologia Azure

90% firm z listy Fortune 500 zaufało chmurze Microsoft. Ty Też możesz. Microsoft Azure jest stale powiększającą się kolekcją zintegrowanych usług w chmurze, z których korzystają developerzy i specjaliści IT, aby budować, wdrażać i zarządzać aplikacjami za pośrednictwem centrów danych. Z Microsoft Azure dostajesz możliwość budowania i wdrażania rozwiązań gdziekolwiek chcesz, używając narzędzi, aplikacji i frameworków, które samodzielnie wybierzesz.

azure_compute Created with Sketch.

Compute

Przenieś swoje rozwiązania on-premise do chmury. Korzystaj z możliwości, jakie dają hybrydy chmurowe Azure: rozbudowana infrastruktura, dane, aplikacje i możliwość dowolnego zarządzania każdym elementem. Stawiaj własne wirtualne maszyny (Windows, Linux) i korzystaj z narzędzi pozwalających na wdrażanie kontenerów i zarządzanie nimi.

azure_networking Created with Sketch.

Networking

Korzystaj z zaawansowanych narzędzi do budowania prywatnych sieci i łączenia ich z lokalnymi centrami danych. Połącz bezpiecznie firmową serwerownię z chmurą Azure np. za pomocą VPN Gateway lub dedykowanej, prywatnej sieci światłowodowej Express Route.

 

 

azure_storage Created with Sketch.

Storage

Przechowuj dane w chmurze, w skalowalnej przestrzeni, która powiększa się razem z rozmiarem Twoich danych. Korzystaj z technologii Azure aby tworzyć backup danych. W momencie awarii firmowej infrastruktury on-premise, wykorzystaj Site Recovery do automatycznej ochrony i replikacji wirtualnych maszyn.

azure_security Created with Sketch.

Security & Identity

Zsynchronizuj lokalną usługę katalogową Active Directory z Chmurą Azure i korzystaj z wygody, jaką zapewnia usługa pojedynczego logowania (Single Sign On). Zapewnij bezpieczeństwo swoim danym i aplikacjom, dzięki narzędziu Multi Factor Authentication, które zapobiega, wykrywa i reaguje na zagrożenia w sposób przyjazny dla użytkowników. Korzystaj z zasobów Azure, aby zwiększać bezpieczeństwo swoich danych. Wykorzystaj zasoby Azure do zarządzania tożsamościami użytkowników. Zapobiegaj, wykrywaj i reaguj na niebezpieczeństwo utraty i nieautoryzowanego dostępu do danych.

azure_machine Created with Sketch.

Machine Learning

Azure Machine Learning to usługa umożliwiająca szybkie tworzenie i wdrażanie predyktywnych modeli, stosowanych jako rozwiązania analityczne. Możesz korzystać z gotowej do użycia biblioteki algorytmów Cortana i wykorzystywać je do tworzenia własnych rozwiązań. Machine Learning w Azure to nie tylko narzędzia do modelowania analityki predykcyjnej, ale także pełna obsługa gotowych do użytku usług internetowych.

internet Created with Sketch.

Internet of Things

Azure IoT Hub to usługa umożliwiająca niezawodną i bezpieczną dwukierunkową komunikację między milionami urządzeń IoT a rozwiązaniami typu back end. Azure IoT Hub zapewnia m.in. opcje komunikacji typu device-to-cloud i cloud-to-device, włącznie z jednokierunkową komunikacją, transferem plików i metodami request-reply. Komunikacja pomiędzy urządzeniami jest bezpieczna i zapewnia kontrolę dostępu za pomocą kluczy zabezpieczeń. Umożliwia zarządzanie i monitorowanie połączeń pomiędzy urządzeniami oraz zawiera biblioteki urządzeń dla najpopularniejszych języków i platform.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Azure pobierając naszego eBooka

Wypełnij formularz, aby móc pobrać eBooka.

    Zaufali nam