EN

Office 365

Office 365

Zyskaj dostęp do Twoich ulubionych rozwiązań, takich jak Outlook, Word, Excel czy PowerPoint, wzbogaconych o funkcje, jakie umożliwia technologia cloudowa. Edytuj dokumenty online, przechowuj je w chmurze i miej do nich dostęp zawsze, z dowolnego miejsca i urządzenia. Office 365 to coś więcej, niż pakiet standardowych rozwiązań. Znajdziesz tam też narzędzia do komunikacji grupowej, takie jak Yammer czy Microsoft Teams, zaawansowane rozwiązania wspierające marketing i sprzedaż, takie jak Social Engagement, Power BI czy Sway. Z Office 365 zaoszczędzisz czas i koszty podróży dzięki usłudze Skype for Business, która pozwala na organizowanie wideokonferencji nawet dla 250 uczestników jednocześnie.

office_mail Created with Sketch.

Mail

Wybierając Outlook, czyli pocztę e-mail klasy business, otrzymasz 50GB przestrzeni dla każdego użytkownika, zaawansowane funkcje do zarządzania służbową korespondencją oraz dostęp do kalendarza, który sam będzie przypominał Ci o kolejnych spotkaniach. Korzystaj z Outlook offline i pracuj wtedy, kiedy potrzebujesz. Bez żadnych ograniczeń.

office_przechowywanie Created with Sketch.

Przechowywanie i dzielenie się plikami

Skończ z przesyłaniem ciężkich załączników. Nie musisz więcej korzystać z zewnętrznych narzędzi do transferu plików. Z Office 365 otrzymujesz min. 1TB przestrzeni na użytkownika i masz pewność, że wszystkie Twoje pliki są w bezpiecznym miejscu. Ciesz się wygodą, jaką oferuje przechowywanie danych w chmurze.

office_spotkania Created with Sketch.

Spotkania online

Twój czas jest ważny, dlatego nie trać go na niepotrzebne podróże. Korzystaj z zalet spotkań i wideokonferencji online. Organizuj krótkie meetingi lub firmowe szkolenia, na które możesz zaprosić nawet 250 osób.

office_intune Created with Sketch.

Intune

Zarządzaj urządzeniami i aplikacjami mobilnymi oraz PC bezpośrednio z chmury. Dzięki Intune możesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do zasobów i aplikacji korporacyjnych praktycznie z każdego miejsca i urządzenia, przy jednoczesnym zachowaniu poufności firmowych danych.

office_power Created with Sketch.

Power BI

Zyskaj dostęp do zaawansowanego narzędzia do analityki biznesowej, pozwalającego tworzyć przejrzyste wykresy i raporty w dowolnym momencie. Połącz Power BI z bazą danych, taką jak plik Excel, Google Analytics, Microsoft Dynamics CRM czy Salesforce i zapomnij o długichgodzinach spędzonych na generowaniu raportów, podsumowań czy zestawień.

Dostępne również w wersji dla Edukacji i NGO. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej o produktach Office 365 pobierając naszego eBooka

Wypełnij formularz, aby móc pobrać eBooka.

    Zaufali nam