EN

Chrome OS

chrome os Created with Sketch.

Chrome OS

6 sekund. Tyle czasu potrzebuje Chromebook na całkowite uruchomienie i umożliwienie Ci korzystania ze swoich funkcji. Na urządzeniu znajduje się tylko to, co jest Ci niezbędne do pracy, po to, aby zapewnić maksymalną szybkość użytkowania, która nie zmniejsza się wraz z czasem korzystania z urządzenia.

Chromebook

Urządzenia takich firm jak Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo czy Samsung zostały wyposażone w system Chrome OS. Chromebooki są łatwe w obsłudze, szybkie i zbudowane tak, aby zapewnić użytkownikom maksimum bezpieczeństwa. Występują w różnych rozmiarach i cenach. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Chromebox for meetings

Spotykaj się, pracuj i rozmawiaj z dowolnymi osobami, z każdego miejsca na świecie. Chromebox zmieni zwykły pokój w interaktywną salę, która umożliwia prowadzenie wysokiej jakości wideokonferencji.

 

Chromebase

Ekran i komputer w jednym urządzeniu. Oszczędzaj miejsce w biurze i korzystaj z najnowocześniejszych technologii aby łączyć się ze swoimi współpracownikami, korzystając z oprogramowania Chrome OS.

Chrome device management

Zarządzanie firmowymi urządzeniami nigdy nie było łatwiejsze. Z aplikacją do zarządzania Chromebookami możesz na przykład kontrolować, kto z nich korzysta, blokować dostęp do niepowołanych stron lub aplikacji oraz przyglądać się sposobom korzystania z urządzeń.

Dostępne również w wersji dla Edukacji i NGO. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zaufali nam