EN

Workplace – usługi Seiloc

Tworzenie strategii projektu i pomoc w transformacji

Zależy nam na tym, aby w pełni zrozumieć potrzeby naszych klientów i odpowiadać na nie już w ramach działań przedsprzedażowych. Tworzymy spójną strategię transformacji cyfrowej, jeszcze zanim klient zacznie korzystać z nowych usług i chmury. W tej usłudze zawierają się głównie konsulting oraz warsztaty.

Wsparcie techniczne i integracje rozwiązań

Pomagamy klientowi z techniczną częścią wdrożenia Workplace by Facebook: z developmentem i integrowaniem infrastruktury z Workplace. Zapewniamy wsparcie online zarówno w języku polskim jak i angielskim. Tworzymy boty, pozwalające automatyzować wybrane procesy w firmie.

Zarządzanie zmianą

Pomagamy organizacjom przejść zmianę szybciej i bardziej efektywnie. Tworzymy plan dostosowany do potrzeb klienta, obejmujący pracowników których będzie dotyczyła zmiana. Otrzymają oni wsparcie informacyjne, coachingowe i szkoleniowe, których potrzebują, aby zacząć z sukcesem korzystać z Workplace.

Szkolenia, warsztaty

Mamy doświadczenie w edukowaniu naszych klientów w tym, jak używać innowacyjnych narzędzi do komunikacji i współpracy, takich jak Workplace. Dostarczamy kompleksowe szkolenia, obejmujące zarządzanie Workplace, zarówno dla pracowników IT jak i użytkowników końcowych.

Boty

Boty pomagają w automatyzowaniu najczęstszych i najważniejszych procesów biznesowych w firmie. Pomagamy w identyfikacji potrzeb klienta (np. w określeniu, które procesy powinny zostać zautomatyzowane). Zadbamy także o development i techniczne wdrożenie Botów.

Zaufali nam