EN

Workplace by Meta

Komunikuj się szybko, łatwo i bezpiecznie.

Workplace by Meta to Twoja własna, firmowa sieć społecznościowa, służąca do wymiany informacji i plików. Z aplikacją Workplace możesz korzystać z funkcjonalności, jakie oferuje Facebook, bez martwienia się o bezpieczeństwo przepływu danych. Workplace umożliwia pracę przy wielu projektach, organizowanie wydarzeń oraz szybką komunikację za pomocą doskonale znanych narzędzi typu czat czy wideorozmowa. Pracuj z każdego urządzenia i dostarczaj swoje produkty na rynek jeszcze szybciej.

facebook_komunikacja Created with Sketch.

Komunikacja

Korzystaj z czatu przy pomocy wiadomości tekstowych, głosowych i wideo. Automatyzuj codzienne zadania dzięki botom i pracuj jeszcze efektywniej.

facebook_bezpieczenstwo Created with Sketch.

Bezpieczeństwo

Zadbaj o to, aby firmowa komunikacja była maksymalnie bezpieczna. Bazy Workplace opierają się na data centers Facebooka, w których przechowywane są dane ponad miliarda osób.

 

facebook_live Created with Sketch.

Live streaming

Facebook Workplace daje możliwość udostępniania video online w czasie rzeczywistym. Bądź w kontakcie na bieżąco, ze wszystkimi lub wybranymi pracownikami Twojej firmy.

 

 

facebook_wspolpraca Created with Sketch.

Współpracuj z osobami spoza firmy

Zapraszaj do współpracy osoby z innych firm, aby osiągać lepsze wyniki i pracować jeszcze bardziej kreatywnie. To dodatkowy punkt do prestiżu!

 

Usługi Seiloc

Tworzymy strategię projektu wdrożenia Workplace i prowadzimy firmy przez cały proces transformacji. Wykonujemy analizy IT i służymy wsparciem technicznym na każdym etapie projektu. Zarządzamy projektem wdrożenia od strony tzw. change managementu: przygotowujemy i prowadzimy komunikację zmiany, organizujemy szkolenia i warsztaty dla użytkowników końcowych i zespołów projektowych. Dostarczamy boty, pozwalające automatyzować wybrane procesy biznesowe. Dowiedz się więcej o naszych usługach!

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o Workplace by Facebook pobierając naszego eBooka

Wypełnij formularz, aby móc pobrać eBooka.

    Zaufali nam