EN

Mapy

maps_mapy Created with Sketch.

Mapy i geolokalizacja

 

Do rozszerzania funkcjonalności naszych aplikacji korzystamy z dostępnych na rynku, zaawansowanych rozwiązań geolokalizacyjnych. Pozwalają one na określanie geograficznego położenia fizycznych przedmiotów lub osób. Geolokalizacja umożliwia zarządzanie obiektami ruchomymi, ułatwia dotarcie do określonego miejsca lub zbieranie informacje o lokalizacji dowolnego obiektu.

maps_przyklady Created with Sketch.

Przykłady użycia

 

Geolokalizacja znajduje zastosowanie w różnych branżach. Do najpopularniejszych przykładów można zaliczyć reklamy i zaawansowane opcje ich targetowania, branżę przewozową, transportową, medyczną, turystyczną czy gastronomię. Ponadto, mapy bywają wykorzystywane nawet w aplikacjach z pogranicza kultury i sztuki.

maps_googlemaps Created with Sketch.

Google Maps Platform

 

Google Maps pozwala zbierać lokalne dane i na ich podstawie informować o lokalizacji ponad 100 milionów biznesów, zabytków czy miejsc spotkań. Może także pełnić funkcję GPS. Korzystając z informacji o trasach ze 199 krajów, funkcja Directions API pozwala pomagać użytkownikom aplikacji w znalezieniu drogi do sklepu, hotelu czy restauracji. Dzięki opcji Street View użytkownicy widzą, gdzie zmierzają, jeszcze zanim dotrą na miejsce.

maps_bingmaps Created with Sketch.

Azure Maps

 

Azure Maps to usługa chmurowa Microsoft pozwalająca na wzbogacenie aplikacji o rozwiązanie do inteligentnego mapowania miejsc i ruchomych obiektów. Ta usługa od Microsoft świetnie sprawdzi się zarówno w konsumenckiej aplikacji webowej, jak i aplikacjach wspierających działanie biznesu (np. zintegrowanych z CRM).

Zaufali nam