EN

Najlepsze rozwiązania IT z profesjonalnym wdrożeniem w Twojej firmie

Dzięki zaawansowanym technologiom chmurowym prowadzenie Twojego biznesu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gwarantujemy.

O nas

Oferujemy usługi dopasowane do potrzeb każdego klienta. Powiedz, czego potrzebuje Twoja firma, a my to dostarczymy. W portfolio Seiloc znajdziesz rozwiązania liderów branży IT, które wdrażamy w firmach naszych klientów od 2010 roku. Jesteśmy wieloletnim partnerem Google i jednym ze światowych liderów wśród firm dystrybuujących technologie chmurowe.

Czy wiesz, że 7 na 10 klientów trafia do nas dzięki rekomendacjom?

Seiloc jest partnerem gigantów branży IT, w tym: Google, Microsoft, Facebook czy DocuSign. Naszymi klientami są zarówno globalne korporacje, jak i małe i średnie firmy. Wielkość Twojego przedsiębiorstwa nie ma żadnego wpływu na nasze zaangażowanie. We współpracy z klientem na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jego potrzeby i cele biznesowe.

Do naszych największych sukcesów zaliczamy wdrożenie wykonane dla jednego ze znanych portali ogłoszeniowych. Przeprowadziliśmy je w aż 18 krajach jednocześnie. To potwierdza naszą skuteczność. Wykorzystaj potencjał Seiloc dla potrzeb Twojej firmy.