EN

Nowa identyfikacja wizualna marki Seiloc

Kategorie: Nowości, Technologie
Z przyjemnością witamy na nowej stronie www firmy Seiloc Enterprise Solutions. Osoby, które śledzą nasze działania, bez trudu zauważą zmiany w obrębie identyfikacji wizualnej firmy, której nowa strona www jest jednym z elementów.

Punktem wyjścia w projekcie rebrandingu, który w ostatnim czasie przeszła marka Seiloc, była zmiana logotypu. Nowy znak został zaprojektowany z myślą o jak najlepszym oddaniu charakteru naszej firmy oraz przedmiotu jej działalności. Od niemal 10 lat towarzyszymy naszym klientom w transformacjach cyfrowych, mających na celu rozwój biznesowy firm. Do tej pory współpracowaliśmy zarówno z niewielkimi, jak i największymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, skutecznie wdrażając nowe technologie wśród pracowników firm i usprawniając tym samym ich codzienną pracę. Odświeżony wizerunek Seiloc stanowi odzwierciedlenie naszego doświadczenia w branży IT oraz nieustannego rozwoju. Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami, co skutkuje regularnym poszerzaniem i uzupełnianiem oferty naszych rozwiązań i usług.

Zachęcamy do zapoznania się z treściami i materiałami na stronie, a w szczególności do odwiedzenia dwóch miejsc. Pierwszym z nich jest strona Oferta, na której zebraliśmy wszystkie rozwiązania i usługi, które możemy zaoferować naszym klientom. Są to m.in. usługi budowania aplikacji, programowania, prowadzenia szkoleń, doradztwa, zarządzania zmianą (tzw. change managementu) oraz informacje o rozwiązaniach naszych Partnerów.

Drugą ze stron, na którą serdecznie zapraszamy, są Historie sukcesu, zawierające tzw. success stories. Znajdują się tam przykłady projektów, które do tej pory mieliśmy okazję zrealizować. Obejmują one na przykład wdrożenia technologii, budowę autorskich rozwiązań Seiloc na potrzeby klientów, prowadzenie szkoleń z obsługi wybranych rozwiązań czy zarządzanie zmianą.

Na koniec informujemy też, że jesteśmy obecni w mediach społecznościowych. Zapraszamy na naszego Linkedina, Twittera, Facebooka oraz Google+, gdzie na bieżąco udostępniamy newsy o naszych działaniach, relacjonujemy wydarzenia branżowe, w których bierzemy udział oraz dzielimy się nowinkami z pogranicza technologii i biznesu.

Masz więcej pytań? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami